CANABIGAL® KREM DITOR  50 MG CBD/50 ML

 

 • CBD ka veti antioksiduese, neutralizon radikalet e lira dhe kështu rrit rezistencën e lëkurës, zvogëlon humbjen e lagështisë dhe plakjen e parakohshme të lëkurës
 • Kremi ditor CANABIGAL® mbron lëkurën e fytyrës, ruan lagështinë e saj, zbut rrudhat dhe forcon konturet e fytyrës
 • Përbërësit ushqyese në kremin e ditës CANABIGAL® ndihmojnë në rigjenerimin e lëkurës, parandalojnë tharjen e saj të tepërt dhe e mbrojnë atë nga shfaqja e njollave të errëta

CANABIGAL® KREM NATE 50 MG CBD/50 ML

 

 • CBD ka veti antioksiduese, neutralizon radikalet e lira dhe kështu rrit rezistencën e lëkurës, zvogëlon humbjen e lagështisë dhe plakjen e parakohshme të lëkurës
 • Kremi i natës CANABIGAL® mbron lëkurën e fytyrës, ruan lagështinë e saj, zbut rrudhat dhe forcon konturet e fytyrës
 • Lëndët ushqyese në kremin e natës CANABIGAL® ndi hmojnë në rigjenerimin e lëkurës gjatë gjumit, duke e bërë lëkurën më e ndritshme dhe më e lëmuar

CANABIGAL® XHEL PËR FYTYRË  10 MG CBD/30 ML

 

 • CBD ka veti antioksiduese, neutralizon radikalet e lira dhe kështu rrit rezistencën e lëkurës, zvogëlon humbjen e lagështisë dhe plakjen e parakohshme të lëkurës
 • Xheli për fytyrë CANABIGAL® përdoret për trajtim intensiv dhe rigjenerim efektiv dhe përtëritje të lëkurës.
 • Xheli për fytyrë CANABIGAL® mbron lëkurën e fytyrës, ruan lagështinë e saj, zbut rrudhat dhe forcon konturet e fytyrës

CANABIGAL® KREM PËR DUAR 50 MG CBD/50ML

 

 • CBD ka veti antioksiduese, neutralizon radikalet e lira dhe kështu rrit rezistencën e lëkurës, zvogëlon humbjen e lagështisë dhe plakjen e parakohshme të lëkurës në duar
 • Me efektin e tij anti-inflamator, CBD zbut skuqjen dhe zvogëlon ndjesinë e djegies në lëkurën e duarve dhe përshpejton rigjenerimin

CANABIGAL® KREM PËR KËMBË 50 MG CBD/50 ML

 

 • CANABIGAL® kremi për këmbë absorbohet lehtë në lëkurë dhe është veçanërisht i përshtatshëm për kujdesin e lëkurës së thatë dhe të plasaritur në thembra
 • CBD ka veti antioksiduese, neutralizon radikalet e lira dhe kështu rrit rezistencën e lëkurës, zvogëlon humbjen e lagështisë, gjithashtu me efektin e saj natyral anti-inflamator lehtëson inflamacionin dhe dhimbjen e këmbëve pas një dite të vështirë ose aktiviteteve të ndryshme fizike

CANABIGAL® BALSAM PËR BUZË 50 MG CBD/ 5 ML

 

 • CANABIGAL® balsami për buzë përdoret për kujdesin e buzëve të thata dhe të plasaritura si rezultat i motit të ftohtë, ajrit të thatë, ekspozimit në diell dhe ndikimeve të tjera të dëmshme të jashtme

 • Falë përbërësve aktivë, CANABIGAL® balsami për buzë siguron hidratim, mbrojtje dhe kujdes për lëkurën e ndjeshme të buzëve

CANABIGAL® LOCION TRUPI 200 MG CBD/200 ML 

 

 • Locioni i trupit CANABIGAL® absorbohet lehtë në lëkurë dhe përdoret për të zvogëluar ngërçet e muskujve, tensionin ose ngurtësinë e muskujve, si dhe për të lehtësuar inflamacionin dhe dhimbjet e muskujve, pas një dite të vështirë ose aktiviteteve të ndryshme fizike
 • Locioni i trupit CANABIGAL® është një kombinim i CBD, ure, allantoin, vaj bajame, vitamine E dhe panthenol

Shampo flokësh CANABIGAL® 200 mg CBD/200 ml

 

Shampoja CANABIGAL® CBD është e destinuar për kujdesin e të gjitha llojeve të flokëve. Qetëson skalpin e irrituar, ndihmon në heqjen e zbokthit, ushqen flokët e dëmtuar, forcon rrënjët dhe u jep flokëve shkëlqim, vëllim dhe vitalitet. Larja e kokës me shampo përmirëson qarkullimin e gjakut në lëkurë dhe në këtë mënyrë përmirëson ushqimin e rrënjëve të flokëve, gjë që ndikon në mënyrë të favorshme në rritjen natyrale të flokëve dhe parandalon rënien e  tyre të tepërt.