LOGO

  Lajmet e fundit  |   Harta e faqes   |   Kontakti   |   Hyrje

mk eng alb srb

 

SENSILIS® nail, hand & body care collection

  

SENSILIS® NAIL CARE - Përkujdesja e thonjëve

Per plotësisht dhe lehtësisht të heq manikyrin e thonjve. Mbron thonjtë dhe cuticles.

acetoni po red

 

SENSILIS® HAND CARE Krem për duar
Krem i pasuruar të payndyrshëm mbrojtës, që hidraton thellësisht dhe e
rikthen butësinë e lëkurës
- I ushqen thonjtë dhe kutikulat dhe e mban lëkurën të butë dhe të përkulshme
- I pasuruar me ekstrakt të verës së kuqe, provitamin B5 dhe glicerinë
Paketim: 100 ml250 ml
 
 
SENSILIS® NAIL CARE klasik
Projektuar për të gjitha llojet e thonjve
Pasuruar me vaj livando dhe vitaminës E
-
 Për plotësisht dhe lehtësisht të heq manikyrin e thonjve
Paketim: 100 ml
SENSILIS® Nail Care 3 në 1

Projektuar për të birësues, lubrifikim dhe pastrimin e thonjve

Pasuruar me Aloe Vera, kamomil ekstrakt dhe farës së rrushit
Për plotësisht dhe lehtësisht të heq manikyrin e thonjve
Paketim: 100 ml
 
SENSILIS® NAIL CARE Kujdesi për thonjtë pa forcim
Për rimëkëmbjen e thonjeve të dobët, të hollë dhe të thyeshëm
Pasruar me Panthenol dhe ekstrakt nga farat e rrushit
-
 Për plotësisht dhe lehtësisht të heq manikyrin e thonjve
Paketim: 100 ml
SENSILIS® NAIL CARE me vaj
Mbron thonjtë nga tharje, zbardhja dhe të krisurat
Pasuruar me një përzierjetë e vajrave natyrore
-
 Për plotësisht dhe lehtësisht të heq manikyrin e thonjve
Paketim: 100 ml
SENSILIS® NAIL CARE Kujdesi për thonjtë pa aceton
- Për thonjë artifical pa aceton, me kondicioner për lëkur sensitive,
Dhe vitamin E, Panthenol
- Për plotësisht dhe lehtësisht të heq manikyrin e thonjve
Paketim: 100 ml

  ANTIBACTERIALS

 
 
 
 
 
 
 
SENSILIS® xhel/solucion antiseptik
Germogal® është një xhel/solucion antiseptik me një spektër të
gjerë ndikimi antimicrobial. I bën duart tuaja shumë të pastra dhe të buta,
i freskon dhe i zbut duart pa e tharë lëkurën. Dezinfenkon dhe i shkatërron
në çast mikroorganizmat. Lufton 99.9% të baktereve pa përdorim të ujit dhe
sapunit, duke zvogëluar rrezikun e shfaqjes së infeksioneve. Ky produkt është
mjaft efikas në parandalimin e transmetimit të sëmundjeve nëpërmjet duarëve,
qoftë sëmundje bakterike apo virusale (veçanërisht epidemi gripi). Sensilis®
ka një aromë shumë të këndshme kështu që në vend të ujit dhe sapunit të
zakonshëm, në shtëpi dhe në punë, përdorni Germogal®. Është ideal për të
gjithë familjen gjithandej ku nuk ka ujë.
Paketimxhel:65ml, solucion:120ml

 

   

 

SENSILIS® BODY CARE - kolekcion për kujdes të trupit
Mbledhja e cila do të mundësojë kujdesin maksimal për lëkurën tuaj, ajo do të japë butësi dhe në të njëjtën kohë të mbrojtur nga thatësi dhe plasaritje.
    SENSILISBODYCARE
SENSILIS® BODY CARE Vazelina me kalendule dhe D-Panthenol

Sensilis® Vazelina me kalendule dhe D-Panthenol përdoret për kujdesin e përditshem të lëkurës të thatë, të ashpër, ndjeshme dhe të lëkurës te irituar. D-Panthenol ndihmon ne mbajtjen e lagështise optimale të lëkurës, duke e bërë lëkurën e plasaritur, të butë dhe të lëmuar. Vaji I kalendules e zbutë dhe e qetëson lëkurën e irituar dhe të ndijeshme.

Paketim: 50, 100 ml

 
aaaaaa 
SENSILIS® BODY CARE pudër talk

Sensilis® Body Care - pudër talk:
- Përdohet për lehtësim dhe parandalim të shfaqjes së skuqjes
- Përdohet për acarimet e lëkurës
- E mban lëkurën të thatë dhe të butë
Talku i purifikuar ka cilësitë për thithjen e lagështisë se tepërt dhe e mban lëkurën të thatë dhe të butë. Ai është i përdorur në masazh për ta lehtësuar dhe për ta parandaluar shfaqjen e skuqjes dhe të acarimeve të tjera të lëkurës.
Paketim: 90 g

SENSILIS® BODY CARE krem për masazh                                           

- Sensilis® krem për masazh i cili thellësisht e hidraton lëkurën dhe ndihmon në përmirësimin elasticitetit të saj.
- Mundëson të ndjeheni mirë gjatë masazhit.
Paketim: 100, 250 ml

                                

    

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses


Веб дизајн | Веб Хостинг | www.elco.eu.mk Elco Macedonia